????? ??????

Тајните на Вашата кујна, декорации, коктели,сокови, кафе...приготвување.

Ситни колачи

Темаод ?????????? » 09 Феб. 2011 11:25

Слика

Слика

Слика

Слика
Членски аватар
??????????
Главен тим
 
Мислења: 108
Регистриран: 08 Феб. 2011 21:33
Локација: ????????? ??????.

Re: Ситни колачи

Темаод ?????????? » 21 Феб. 2011 22:58

Слика

Слика

Слика
Членски аватар
??????????
Главен тим
 
Мислења: 108
Регистриран: 08 Феб. 2011 21:33
Локација: ????????? ??????.

Re: Ситни колачи

Темаод ????? » 22 Феб. 2011 21:46

Воскресија нешто да те замолам :sram:
Сликиве заедно се рецепт ако можеш да ги ставиш во Рецепти со фотографии.
Прекрасни се
http://www.zenskitajni.com/forum/viewtopic.php?f=43&t=215&sid=8f0be8ce40f9b5c075fbafeb9858ae95
Членски аватар
?????
Модератор
 
Мислења: 1430
Регистриран: 09 Феб. 2011 15:37
Локација: ? in real life ?

Re: Ситни колачи

Темаод Chocolate » 23 Феб. 2011 13:24

Воскресија колачите ти се прекрасни. Посебно оние на првата слика во вториот пост.
Ако го имаш рецептот напиши го.
Chocolate
 
Мислења: 564
Регистриран: 14 Феб. 2011 11:13

Re: Ситни колачи

Темаод Cucika » 23 Феб. 2011 13:36

Јас можам да потврдам и дека се навистина пре пре вкусни. Секоја чест :cvet;
Членски аватар
Cucika
Модератор
 
Мислења: 370
Регистриран: 13 Јан. 2011 02:30

Re: Ситни колачи

Темаод Chocolate » 23 Феб. 2011 13:39

Гледајќи ги колачиве почнаа лиги да ми течат. :P
Chocolate
 
Мислења: 564
Регистриран: 14 Феб. 2011 11:13

Re: Ситни колачи

Темаод ?????????? » 23 Феб. 2011 21:52

Ви благодарам на коментарите :fala: , ама за пробување сега по Велигденскиот пост. Кој сака слободно нека кажува да си знам да направам повеќе :palacinki: , ајде да видам кој е за? :yupi: изгледа ќе имам многу гости за Воскресение, само да видам колку :8: ! Ајде, ајде кажувајте...
Членски аватар
??????????
Главен тим
 
Мислења: 108
Регистриран: 08 Феб. 2011 21:33
Локација: ????????? ??????.


Врати се во Храна и Пијалоци

Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 2 гости

cron
Bridge by mehdiplugins.com